Duyurular

WPO WorldStar Virtual Ceremony (Sanal Ödül Töreni)

WPO World Packaging Organisation (Dünya Ambalaj Örgütü) tarafından her yıl düzenlenen WorldStar Yarışmasının geçen yılki kazananları bu yıl internet üzerinden gerçekleştirilecek özel bir törenle açıklanacaktır. 

WorldStar Sanal Ödül Töreninde, WorldStar Special Awards Winners (Özel Ödül Kazananları) ve WorldStar Student Winners (Öğrenci Yarışması Kazananları) röportajları yer alacaktır. 

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından organize edilen Ambalaj Tasarımı Ulusal Öğrenci Yarışmasında finale kalan Türkiye'den bir öğrenci projesi, WorldStar Student yarışmasında dünya üçüncülüğüne seçilmiş ve Bronz Ödül almaya hak kazanmıştır. Kazanan öğrencilerimiz ile WPO'da Eğitimden sorumlu Başkan Yardımcısı olan ASD Genel Sekreteri Aslıhan Arıkan bu törende konuşma yapacaklardır. 

Tören 26 Ağustos 2020, Çarşamba günü TSİ sabah saat 10.00'da başlayacaktır. ZOOM üzerinden yapılacak İngilizce törene katılmayı arzu edenlerin aşağıdaki formu doldurarak, bilgilerini WorldStar Koordinatörü Rachel Bayswater'a (rachel.bayswater@iom3.org) iletmesini rica ederiz. Katılım onayınız 18 - 20 Ağustos tarihleri arasında sizlere email ile iletilecektir. 

WorldStar Virtual Awards Registration Form from Turkey
  •          Which ceremony you wish to attend : CEREMONY 2 / Turkey
  •          Your name: 
  •          Company: 
  •          Email: 
  •          Name of your winning entry (if applicable): 


Kayıtla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, asd@ambalaj.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Değerli bilgilerinize sunarız. 
 
 
Saygılarımızla,
  
Ambalaj Sanayicileri Derneği