Duyurular

Ambalaj Ay Yıldızları Başvuruları 8 Mayıs 2015 Tarihine Kadar Uzatıldı

Türkiye Dünya Ambalaj Ay Yıldızları'nı Seçiyor

 Ambalaj Ay Yıldızları Başvuruları Yoğun İstek Üzerine 8 Mayıs 2015 Tarihine Kadar Uzatıldı

Türkiye'nin kendi alanında en önemli ambalaj yarışması olan Ambalaj Ay Yıldızları 2015 yılı başvuruları Şubat ayında başladı. Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Yarışmaya başvuruları yoğun istek üzerine, 08 Mayıs 2015 Cuma günü saat 17:00'ye kadar uzatıldı. Türkiye genelinde ulusal bir marka haline gelen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmasına bu yıldan itibaren yurt dışından ürünler de katılabilecek. Yani Ambalaj Ay Yıldızları uluslararası olacak ve Dünya Ambalaj Ay Yıldızları seçilecek.

Yarışmaya ambalaj üreticileri, ambalaj tasarımcıları, gıda ve gıda dışı her türden tüketim ve endüstriyel amaca yönelik ambalajlı ürünü ve/veya bunların satış noktasındaki sergileme ve sunum ürünlerini kendileri ya da diğer işletmeler aracılığı ile üreten ya da ürettirerek piyasaya süren marka sahipleri aşağıdaki kategorilerde katılabilecek:

1. Gıda

2. İçecekler

3. Elektronik ve Elektrikli Eşya

4. Sağlık ve Güzellik Ürünleri

5. Ev - Otomotiv - Ofis Araç ve Gereçleri ile İhtiyaç Malzemeleri

6. Diğer Gıda Dışı Ürün Ambalajları

7. Tıp ve Eczacılık Ürünleri

8. Endüstriyel ve Taşıma Ambalajları

9. Ambalaj Malzemeleri

10. Satış Noktası Sergileme, Sunum ve Muhafaza Ürünleri

11. Fleksibıl Ambalajlar

12. Grafik Tasarım

ASD tarafından organize edilen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmasında dereceye giren Altın Ödüller arasından ise TSE işbirliği ile Altın Ambalaj Ödülleri de verilecektir.

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması WPO (Dünya Ambalaj Örgütü) ve APF (Asya Ambalaj Federasyonu) tarafından akredite edilmiş bir yarışmadır.

Ödülleri 11 Eylül 2015'te Shangri-La Bosphorus İstanbul'da dağıtılacak olan yarışmanın 2014 sonuçlarını içeren Ambalaj Ay Yıldızları 2014 Katalogu'nu internet üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ambalaj Sektörünün değerli temsilcilerini, marka sahiplerini ve tasarımcıları bir araya getiren sektörümüzün bu özel gecesine sponsor olmak isteyen firmaların Ödül Töreni Sponsorluk dosyasını inceleyebilirsiniz.

Ambalaj Ay Yıldızları 2014 Ödül Törenimizi izlemek için tıklayınız.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru formuna web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ambalaj Sanayicileri Derneği
www.ambalaj.org.tr
www.ambalajyarismasi.com
www.ambalajayyildizlari.com