Yarışma Takvimi

Yarışma Takvimi

Ambalaj Ay Yıldızları 2020 Yarışmasına 05 Haziran 2020 Cuma saat 17:00'ye kadar başvuruda bulunulabilinir. Bu zamana kadar başvuru formu eksiksiz doldurularak ambalaj ürünü örnekleri ile birlikte ASD-Ambalaj Binasındaki Yarışma Sekretaryasına teslim edilmiş, katılım ücretleri belirtilen banka hesabına yatırılmış olmalıdır. Seçici Kurul toplantısı 25.06.2020 Perşembe - 26.06.2020 Cuma tarihlerinde ASD-Ambalaj Binasında gerçekleştirilecektir. Yarışma sonuçları seçici kurul toplantısının ardından, 30 Haziran 2020 Salı günü basın bülteni ile yazılı olarak duyurulacaktır ve yarışma web sitesinde (www.ambalajayyildizlari.com) yayınlanacaktır. Kategorilerin dereceleri Ambalaj Ay Yıldızları Ödül Töreninde duyurulacaktır.

WPO - World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) tarafından düzenlenen WorldStar 2021 Yarışmasına katılmak isteyen kuruluşlar (en az 'Yetkinlik 2018 veya 2020 Ödülü' almış olmak kaydı ile) başvurularını ASD üzerinden yapabileceklerdir. Dileyen katılımcılar başvurularını internet üzerinden elektronik olarak kendileri de yapabilirler. APF -Asian Packaging Federation (Asya Ambalaj Federasyonu) tarafından düzenlenen AsiaStar 2020 Yarışmasına katılmak isteyen kuruluşlar (en az 'Yetkinlik 2016 veya 2018 veya 2020 Ödülü' almış olmak kaydı ile) kendileri başvuru yapabileceklerdir.

WPO ve WorldStar Yarışması hakkında bilgi edinmek için www.worldpackaging.org ve www.worldstar.org adreslerini ziyaret ediniz. APF veya AsiaStar Yarışması hakkında bilgi almak için www.asianpackaging.org adresini ziyaret ediniz.

WPO üyesi olan Ambalaj Sanayicileri Derneği, APF'de de Yürütme Kurulu Üyesidir.