Yarışma Takvimi

Yarışma Takvimi

Ambalaj Ay Yıldızları 2018 Yarışmasına 01 Haziran 2018 Cuma saat 17:00'ye kadar başvuruda bulunulabilinir. Bu zamana kadar başvuru formu eksiksiz doldurularak ambalaj ürünü örnekleri ile birlikte ASD-Ambalaj Binasındaki Yarışma Sekretaryasına teslim edilmiş, katılım ücretleri belirtilen banka hesabına yatırılmış olmalıdır. Seçici Kurul toplantısı 21.06.2018 Perşembe - 22.06.2018 Cuma tarihlerinde ASD-Ambalaj Binasında gerçekleştirilecektir. Yarışma sonuçları seçici kurul toplantısının ardından, 26 Haziran 2018 Salı günü basın bülteni ile yazılı olarak duyurulacaktır ve yarışma web sitesinde (www.ambalajayyildizlari.com) yayınlanacaktır. Kategorilerin dereceleri Ambalaj Ay Yıldızları Ödül Töreninde duyurulacaktır.

WPO - World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) tarafından düzenlenen WorldStar 2019 Yarışmasına katılmak isteyen kuruluşlar (en az 'Yetkinlik 2016 veya 2018 Ödülü' almış olmak kaydı ile) başvurularını ASD üzerinden yapabileceklerdir. Dileyen katılımcılar başvurularını internet üzerinden elektronik olarak kendileri de yapabilirler. APF -Asian Packaging Federation (Asya Ambalaj Federasyonu) tarafından düzenlenen AsiaStar 2018 Yarışmasına katılmak isteyen kuruluşlar (en az 'Yetkinlik 2015 veya 2016 veya 2018 Ödülü' almış olmak kaydı ile) kendileri başvuru yapabileceklerdir.

WPO ve WorldStar Yarışması hakkında bilgi edinmek için www.worldpackaging.org ve www.worldstar.org adreslerini ziyaret ediniz. APF veya AsiaStar Yarışması hakkında bilgi almak için www.asianpackaging.org adresini ziyaret ediniz.

WPO üyesi olan Ambalaj Sanayicileri Derneği, APF'de de Yürütme Kurulu Üyesidir.